O nás

Crazy Music bar je netradiční, rodinný podnik, který nemá obdobu, ani konkurenci. Protože to děláme jinak. Na nic si nehrajeme. Jsme prostě Crazy.

   

   

   

  

Crazy Music Bar byl založený v Mostě dne 4.7.2013 v prostorách bývalé diskotéky Sport. Prostory jsme museli kompletně zrekonstruovat. Po kompletní rekonstrukci a určité době provozu, kdy nás majitel budovy okrádal a odmítal nám započíst vynaložené náklady tak, jak bylo ve smlouvě jsme se rozhodli prostor raději opustit. Majitel nám dodnes dluží 1.6mil. Kč.

 

Proto jsme museli hledat prostor jiný. Tím se stal prostor baru, salonku a přilehlé místnosti v obchodním centru Rozkvět. Tam ale bohužel neměl majitel budovy řádnou kolaudaci, tak objekt úřad uzavřel (dodnes je tam uzavřeno).

   

    

Následně po pauze bylo otevřeno Crazy v prostoru po bývalé diskotéce Brooklyn a Duplex, ale bohužel nás zarazil Covid a nebylo na úhradu nákladů prostor, které vláda neoprávněně kvůli Covidovému podvodu uzavřela. Následně proběhla další pauza (tři roky) a v listopadu 2022 jsme našli domeček, který se nám líbil, ale měl přeseknutý přívodní elektrický kabel pod zemí.

Po velmi dlouhých a nepříjemných peripetiích se nám podařilo zjistit místo závady přívodu elektrické přípojky a tuto závadu odstranit. Aktuálně tak náš sice malý, ale o to rodinnější Crazy music bárek konečně otevřel dne 15.05.2023.

K dispozici jsou dvě místnosti: bar a salonek. Bar je klasický, 4m dlouhý s posezením na barovkách a za ním je menší, ale prima taneční parket a koutek pro DJ. Salonek je zařízen v obývákovém stylu, má rohovou sedačku s druhým gaučem, šipky a druhé sezení. Obě místnosti mají vlastní projekce. V salonku je k projekci připojeno nezávislé ozvučení včetně ChromeCastu (můžete si sami mobilem pouštět videa z Youtube atd). Barová část má k dispozici video jukebox, rádi zapůjčíme bezdrátové mikrofony, pokud si chcete zazpívat, nebo zarapovat. V pátek a v sobotu se Vám o program postará DJ. Celý objekt je příjemně nasvícen UV světlem a taneční parket i přes DMX ovládanou světelnou aparaturou, mlhou, stroboskopy a dalším světelným zařízením.

Prostor celkově není sice nějak velký, ale o to je útulnější a lidé si jsou u nás mnohem blíže. Troufneme si zamachrovat faktem, že na menší ploše děláme větší zábavu, než mají velké kluby. U nás jde o hudbu po celý týden. Nejde u nás o komerční tahání peněz, jako v klubech. U nás Vám bude prostě dobře.