Hlavní stránka

Hlavní stránka

Vítejte na oficiálních stránkách Crazy Music Baru!

Hledáme spolehlivého barmana do našeho rodinného music baru. Hlaste se u majitele na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., rádi zaučíme i pokud nejste přímo z oboru. Náš hlavní požadavek je vstřícnost, ochota učit se a lidskost. Nenabízíme sice miliony, ale zase nabízíme parádní zkušenost a prima tým. 

Po celý týden je k dispozici Video DJ Jukebox a nově i Šipkový automat. V pátek a v sobotu bývá od 22 hodin za pultem DJ a akce bývají i moderované speakery z Crazy Rádia.

V týdnu se občas stává, že u nás trénují zpěváci, zpěvačky, nebo rapeři svá vystoupení. Můžete tak zažít zajímavou podívanou i v týdnu.

Když počasí dovolí (od jara do podzimu), tak venku máme posezení (do 22h) a klidně i gril. Cigárko si dáte pouze venku, ale to není problém - do naší hospůdky vedou jen dva schůdky.

AKCE: Ke všem míchaným drinkům dáváme svítící náramek zdarma.

Otevírací doba v roce 2024:

Po - Čt: 20:00 - 01:00? (max 03:00)
Pá - So: 20:00 - 03:00? (max. 06:00)
Neděle: Individuálně od 20:00 - vyhrazeno pro akce členů, kinovečírky, videopodcasty a pro živá vysílání CrazyRádia.

Dle harmonogramu Městského divadla v Mostě se může stát, že bude otevřeno později (max. od 22:30, v červnu dle akcí na Hněvíně může být i zavřeno).

Změna otevírací doby dle aktuální návštěvnosti a v souhře s rozpisem večerních představení Městského divadla v Mostě je vyhrazena. 

O nás

O nás

Crazy Music bar je netradiční, rodinný podnik, který nemá obdobu, ani konkurenci. Protože to děláme jinak. Na nic si nehrajeme. Jsme prostě Crazy.

Číst dál: O nás