31.12.2020 Silvestr - Crazy Music Bar
Crazy Music Bar

djCrazy Music Bar je kvůli vládním omezením do odvolání uzavřen. Budeme působit na jiné adrese s unesitelnými náklady i v těchto těžkých chvílích. Za aktuálního stavu ČR by bylo nerozumné setrvat ve stávajícím drahém prostoru, navíc během topné sezóny, která by vše ještě prodražila. Budeme brzy informovat zde. Díky za přízeň.

Get Adobe Flash player

Silvestr

31.12.2020 od 17:00

Každoročně pro Vás připravujeme rozloučení se starým rokem a přivítání roku nového. Klub je vyzdoben Silvestrovským motivem. V rámci programu jsou samozřejmě soutěže a tombola o ceny. Lístky do tomboly je možné dokoupit po 5Kč/ks, jeden lístek a silvestrovskou čepičku obdrží každý se vstupenkou. V programu nechybí novoroční přípitek, každý host bude mít od nás připravenu skleničku na přípitek (na základě značky na vstupence). Občerstvení a raut v klubu je samozřejmostí. Základní sortiment (oříšky, chipsy apod) jsou na každém stole. 

Vzhledem k obvyklé velké účasti doporučujeme předem rezervovat / pořídit vstupenky pro požadovaný počet osob a včas si tak rezervovat společná místa k sezení.

Vstupné na akci: 199Kč / osoba.